تبلیغات
منتظران حضرت ولی عصر(عج) - ظاهر شدن کف دستی در آسمان که میتواند یکی از نشانه های ظهور باشد
ظاهر شدن كف دستی در آسمان از نشانه های ظهور+ عكس


پنج سال قبل سایت ناسا تصویری را از یک دامنه ستاره ای منتشر کرد که ظاهری شبیه دست انسان داشت و این سحابی B1509 نام داشت و از مجموعه بسیار بزرگی از اشعه ایکس تشکیل شده بود و وسعت این مجموعه ۱۵۰ سال نوری می باشد که بسیار بسیار بزرگ و وسیع است و علت بوجود آمدن آن را پدیده ای ناشناخته در ۱۷۰۰ سال قبل تشخیص داده اند و این تصویر در سال ۲۰۰۹ میلادی توسط تلسکوپ چاندرا به ثبت رسیده است و در بسیاری از خبرگزاریهای دنیا منتشر شد .

هدف ما از انتشار این خبر شباهت این کف دست به احادیث مربوط به آخرالزمان است .

احادیث بسیاری در مورد ظاهر شدن کف دستی در آسمان , در حوادث قبل از ظهور به ما رسیده است که چند نمونه از آن را در زیر می آوریم:

امیر المؤمنین علی علیه السلام در فرازی از یک روایت که در باب احوال آخر الزّمان ایراد فرموده‌اند می‌فرمایند:
“…آنگاه امور مردم هرگز اصلاح نمی‌شود و هرگز نمی‌توانند در اطراف یک محور گرد آیند، تا هنگامی که منادی از آسمان بانگ بر می‌آورد: به سوی فلانی بشتابید و از او دور نشوید. سپس کف دستی در آسمان ظاهر می‌شود و به سوی او اشاره می‌کند.”(الملاحم و الفتن: سیّد بن طاوس؛۴۸* بشاره الاسلام: کاظمی، ص۷۹* روز گار رهایی: کامل سلیمان، ج۲: ص۸۶۷٫)

امام صادق علیه السلام فرمودند :

“سالی که صیحه آسمانی شنیده می‌شود،‌قبل از آن در ماه رجب نشانه‌ای دیده خواهد شد. سؤال شد آن نشانه چیست؟ فرمود: سیمایی در قرص ماه دیده می شود و کف دست روشنی در فضا ظاهر می شود.”(کتاب الغیبه : نعمانی، ص۱۳۴ * بحار الانوار : مجلسی، ج۵۲: ص۲۳۳* منتخب الاثر: صافی، ۴۴۱٫)

از ائمه معصومین علیهم السلام احادیث بسیاری در علائم آخرالزمان نقل شده است که جمله زیر در آن می باشد :

ظهور کف من السماء

ظاهر شدن کف دستی در آسمان


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

با این تفاصیل بنظر می رسد که انتشار این تصویر از چند حالت خارج نیست :

الف – این همان کف دست موعود می باشد که از طریق احادیث به ما رسیده است و این علامت, رخ داده و از طریق رسانه های مختلف مردم دیده اند و ما باید منتظر ظهور قریب الوقوع باشیم.!!!

ب ــ این همان کف دست موعود است و در راه رسیدن به آسمان زمین می باشد ولی چون هنوز با چشم غیر مسلح نمی توان دید , باید منتظر باشیم تا فاصله اش به زمین نزدیک شود تا قابل رؤیت برای همگان و بدون تلسکوب باشد و آنگاه وقت ظهور است .!!!

ج ــ  خداوند متعال با نمایاندن این مجموعه ای که به شکل دست می باشد خواسته است به مؤمنین , بشارت قرب ظهور را اعلام فرماید تا منتظران حضرتش خود را برای ظهور امام آماده کنند.!!!

د ــ انتشار این تصویر از نقشه های شوم  و مشترک یهود و  وهابیت بوده و به منظور ضعیف و ناامید کردن اعتقادات و ایمان مسلمین و بازی با عواطف و احساسات مؤمنین به آخرالزمان و منتظران حضرتش صورت گرفته است .!!!

لطفاً نظرات خود را درباره این مطلب برای ما ارسال کنید .

به امید ظهور یکانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود علیه السلام و امیدوارم که خداوند منان ما را از رهروان و سربازان واقعیش قرار دهد.

<<آمیــــــــــــــــــن یــــــا رب الـــعـــالـــمـــــــــین>>

منبع:www.zohur14.com


طبقه بندی: نشانه های ظهور،
برچسب ها: ظاهر شدن کف دست در آسمان،

تاریخ : جمعه 4 اردیبهشت 1394 | 05:06 ب.ظ | نویسنده : کاظم غیوری نیا | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دوستی